Plastikiniai langai, Durys


Plastikiniai langai, durys

Ideal 2000

ideal2000-classic-lineideal2000-roundline

Sistema „Ideal 2000" – tai ligi šiol populiari klasika, 60 mm pločio sistema, su išoriniu sandarinimu, 4 kamerų. Dėl profilio tvirtumo galima tinkamai įrengti pačių įvairiausių formų ir funkcijų langus užtikrinant taisyklingą jų veikimą. Aukščiausia pagaminimo kokybė ir sutvirtinimai iš cinkuoto plieno garantuoja išskirtinį langų su sistemos „Ideal 2000" profiliais ilgaamžiškumą. Dvigubo sandarinimo sistema su pleištiniais sandarikliais, pagamintais iš medžiagų, atsparių atmosferos veiksniams, ir naudojami atitinkami stiklo paketai garantuoja veiksmingą terminę ir akustinę izoliaciją. Siauri matomi paviršiai, specialiai suapvalintos ir 15º pakeltos plokštumos suteikia langams elegantišką, klasikinę išvaizdą. Sistema „Ideal 2000" tinka kone visų tipų pastatams. Yra daug sisteminių variantų, kuriuos sudaro komplektai su vienas kito atžvilgiu paslinktais sąvaros ir staktos paviršiais (nesutapdintos sąvaros variantas), su išoriniu paviršiumi, esančiu per pusę staktos įlaidos pločio (pusiau sutapdintos sąvaros variantas) bei ir sąvaros ir staktos paviršiais, esančiais vienoje plokštumoje (sutapdintos sąvaros variantas). Jus galima lengvai panaudoti ir paminkliniuose objektuose, ir individualiuose namuose, ir avangardiniuose biurų pastatuose, ir blokiniuose didmiesčių namuose. Naudojant stilizuotus profilius ir dekoratyvines juosteles galima išgauti visišką stilistinį langų ir pastato fasado, bei jo interjero vientisumą. Variantas „round line", kuriame nėra kraštų ir kampų, turintis suapvalintus rėmus, sąvaras ir prie stiklų įrengiamas juosteles, suteikia galimybę sukurti tokius langus, kurie ne tiktai atitiks visus funkcinius reikalavimus, bet ir patenkins net patį rafinuočiausią skonį.Ideal 4000

ideal-4000-roundlineideal-4000-classicline

70mm pločio sistema, su išoriniu sandarinimu, 5-6 kamerų. Sistema „Ideal 4000" – tai naujos kartos profiliai, jau šiandien atitinkantys reikalavimus, kurie langams bus taikomi ateityje. Čia pati šiuolaikiškiausia technika suderinama su didžiausiu gyvenamojo būsto komfortu. Stipri 70 mm pločio profilio konstrukcija ir didelės kameros su plieniniais tvirtinimais garantuoja optimalius statinius parametrus ir suteikia galimybę įrengti didelių matmenų langus. Kelių kamerų konstrukcija užtikrina didelę terminę ir akustinę izoliaciją. Originalus ir puikiai derantis dizainas kartu su daugybe sisteminių sprendimų suteikia neribotas galimybes kurti langus ir taip išryškinti savąjį stilių. Nesutapdinto plokštumoje sąvaros varianto profiliai yra grakštūs, išraiškingų kontūrų, jų linijos patrauklios, klasikinės, tai garantuoja laikui nepavaldų dailumą. Tiems, kurie ieško išimtinių galimybių kurti savo langus, skirta serija „round-line", išsiskirianti subtilia optika ir švelniais suapvalinimais. Dėl suapvalintų kontūrų langai labai patraukliai atrodo ir puikiai dera prie šiuolaikiško interjero. Su įvairių rūšių prie stiklo įrengiamomis juostelėmis galima dar labiau išryškinti lango stilių ir priderinti prie interjero. „Ideal 4000 " yra universaliai taikoma sistema, puikiai tinkanti ir statant individualius naujoviškos architektūros namus, ir renovuojant senus pastatus. Pastaruoju atveju dažnai būna neįmanoma padidinti lango angos, todėl ypač reikšmingas privalumas yra sumažintas rėmo ir sąvaros aukštis, nes tai leidžia padidinti įstiklinamą plotą ir įleisti į patalpą daugiau šviesos.

 


Ideal 7000

aluplast_ideal_7000_rl

80 mm pločio sistema, su išoriniu sandarinimu, 6 kamerų. Profilių serija „Ideal 7000" paremta patikrintu ir klientų labai gerai įvertintu sprendimų deriniu- išorinis sandarinimas su 80 mm pločio šešių kamerų rėmų sistema. Projektuojant ypač didelis dėmesys buvo skirtas profilio stilingumui ir terminei izoliacijai. Šiuolaikiškas „soft-line" stilius ir subtilios nuosklembos, suapvalintos linijos suteikia langams naujovišką ir harmoningą išvaizdą, o 80 mm įrengimo gylis garantuoja optimalius terminės ir akustinės izoliacijos parametrus. Pasirinkus profilius „Ideal 7000" nereikės jokio kompromiso nei techniniu, nei estetiniu požiūriu. Tobulai parinktos formos lemia, kad langai su sistema „Ideal 7000" yra puikus interjero elementas, originalios ir itin patrauklios išvaizdos. Kaip ir kitų sistemų atveju čia paisyta naujų ir jau esamų sprendimų suderinamumo principo. Tai suteikia galimybę atskirus gaminius sujungti tarpusavyje naudojantis didžiuliu papildomų reikmenų pasiūlymu. Sujungus įvairų variantų sąvaras ir prie stiklo įrengiamas juosteles galima sukurti savito stiliaus langus, skirtus patiems įvairiausiems projektams.Ideal 8000

ideal-8000-roundlineideal-8000-classicline

Sistema „Ideal 8000"- tai naujas firmos aluplast pasiūlymas, kuriame didžiausias dėmesys skiriamas šiluminių ir akustinių parametrų sumažinimui. Tai tapo įmanoma serijoje „Ideal 8000" padidinus profilių įrengimo gylį iki 85 mm, padidinus profilių kamerų skaičių ir įrengus tris sandariklius. Šioje sistemoje dėl praplatinto griovelio, į kurį statomi stiklai, galima naudoti energiją taupančius stiklo paketus, kurių plotis- iki …mm, ir įrengti langus, kurių šilumos laidumas labai mažas. Įrengus trečiąjį sandariklį buvo atskirta vadinamoji sausa kamera, kurioje veikia vyriai, taip padidinant jų naudojimo laiką ir vyrių mechanizmų ilgaamžiškumą.

Naudojant profilių sistemą „Ideal 8000" sujungiami du skirtingi būdai pasiekti didesniam negu vidutinis energijos taupymus, apribojant visos langų konstrukcijos šilumos laidumą. Viena vertus, čia didesnis profilių gylis ir daugiau vidinių kamerų, kita vertus, galima iš dalies atsisakyti plieninių sutvirtinimų sąvarose taikant technologiją „bonding inside", kai sujungtas stiklo paketas įklijuojamas į langų sąvaros griovelį.

Kaip ir visos aluplast profilių serijoms sistemai „Ideal 8000" taip pat būdinga konstrukcinių variantų įvairovė, profilių tarpusavio suderinamumas, o visų pirma -laisvė pasirinkti optimalų sprendimą.

Diegiant energijos taupymui skirtus sprendimus- didinant profilių įrengimo gylį ir kamerų skaičių- buvo sukurtas naujas, šešių kamerų variantas „Ideal 8000", kurio profilių įrengimo gylis yra 85 mm. Papildomas privalumas yra tai, kad galima naudoti trijų sujungtų stiklų paketą, pripildytą argono, iki 59 mm pločio, o tai garantuoja geriausius lango šiluminius parametrus esant santykiškai mažoms taikomų sprendimų sąnaudoms.

Profilis, kurio šilumos laidumo koeficientas Uf=1,0 W/m2K, patenka tarp sprendimų, turinčių pagrindinę reikšmę investuotojams, suinteresuotiems energiją taupančių pastatų statyba. Naudojant energiją taupančius iki 59 mm pločio stiklo paketus galima įrengti langus, kurių šilumos laidumas bus labai mažas. Pavyzdžiui, referencinis langas, matmenys- 1230 x 1480 mm, įrengtas su stiklo paketu, kurio šilumos laidumo koeficientas Ug=0,5 W/m2K, pasiekiamas terminės izoliacijos koeficientas Uw=0,76 W/m2K.

Naudojant sistemą „Ideal 8000" galima taikyti ir kitą inovacinį sprendimą, turintį įtakos profilių šiluminių parametrų pagerinimui ir kartu teikiantį keleriopos papildomos naudos. Serijos „Ideal 8000" naujovė yra stiklų įklijavimo į profilį technologija „bonding inside”. Taikant šią technologiją profiliuose galima iš dalies atsisakyti plieninių sutvirtinimų sąvarose.

Elementas, dėl kurio lango sąvara įgyja ir išlaiko savo statines savybes, yra sujungti stiklai. Stiklinimo griovelyje po stiklu matoma centravimo „pelekas" kartu su specialių klijų, užtepamų per visą stiklo ir rėmo sandūros apvadą, sluoksnis užtikrina, kad bet kuriuo momentu visos stiklo plokštumos turės reikiamą atramą, o tai dalykas, naudingas ne tiktai išlyginant įtampas, atsirandančias paketo lakštuose, bet ir stabilizuojant bei išlaikant leistinose ribose profilio polinkį deformuotis veikiant jėgoms, atsirandančioms dėl išorinių atmosferos reiškinių ir eksploatacinių apkrovų.

Su šiomis sistemomis galima pasirinktinai naudoti ir plieninius sutvirtinimussąvarose, tai ypač svarbu įrengiant spalvotus langus ir didesnių matmenų konstrukcijas.

„Bonding inside", t. y. stiklo įklijavimo į sąvaros griovelį technologija, padeda sumažinti ir linijinio šilumos tiltelio, atsirandančio stiklo ir profilio sandūroje, vertę, tai suteikia dar geresnę apsaugą nuo stiklo krašto aprasojimo ir turi tiesioginės įtakos langų, pagamintų iš sistemos „Ideal 8000" profilių, šilumos laidumo koeficiento vertės sumažėjimui.

Kadangi stiklas stabiliai sujungiamas su sąvara, sumažėja pavojus, kad sąvara persikreips, išlinks arba nusės. Šis metodas sumažina ir pavojų, kad stiklai sutrūkinės veikiant taškinėms įtampoms, bei pailgina laiką, kurį sąvaras galima eksploatuoti be reguliavimo. Toks lango stiklas puikiai apsaugo ir nuo įsilaužimo, nes per visą apvadą įklijuoto stiklo neįmanoma išstumti, kaip kartais nutinka esant „tradiciniams" langams.

Serijos „Ideal 8000" profiliams būdinga ir ypatinga išvaizda, kuris leidžia įgyventi originalius architektūrinius sprendimus ir sukurti išraiškingą bei tobulos formos dizainą. Ši linija skirta tiems, kuriems svarbi laisvė rinktis, joje estetinės savybės sujungtos su technologiniais reikalavimais.