Apie mus


Apie mus

Labas. Aš - Robertas Jakaitis. Esu vienas geriausių langų specialistų Lietuvoje (na, bent Kaune tai jau tikrai) ;) Kodėl? Todėl, kad 2004 metais su langais prasidėjusi artima mano draugystė tebesitęsia ir stiprėja iki šiol. Tuomet pradėjau dirbti kaip langų montuotojas, vėliau dirbau langų matuotoju, remontuotoju, žaliuzių, tinklelių bei roletų matuotoju ir montuotoju, o dar pakilęs karjeros laiptais tapau vienos langų įmonės projektų vadovu, todėl galiu drąsiai teigti, kad langus pažystu nuo pat jų pradėjimo iki senatvės.


Galbūt jums įdomu, kodėl aš nebedirbu toje bendrovėje, kur taip tobulėjau ir kilau karjeros laiptais, o išėjau vienas sau laimės ieškoti? Ogi todėl, kad nesutapo pagrindinis dalykas – mūsų požiūris į klientą. Man klientas nėra piniginė, iš kurios reikia kuo daugiau ištraukti ir jį pamiršti.


Mano tikslas – tapti Jūsų šeimos patarėju visais su langais susijusiai klausimais. Ir visada. Kiekviena šeima juk turi savo šeimos gydytoją, stomatologą, kirpėją ir t.t. Siekiu to, kad vienąkart kreipęsi į mane žinotumėte, jog turite ir savo namų langų „daktarą" .